Podmínky prodeje

 

* Naše koťátka jsou odchovaná s průkazem původu - tedy s PP a ne jinak. 

* Koťátko svěříme jen do dobrých podmínek, smlouvu podepisujeme pouze s přímým majitelem starším 18ti let.

* Koťátko do chovu svěříme jen malým chovatelským stanicím (podmínkou je  registrace v ZO a registrování Chovatelské stanice). Nepodporujeme klecový chov a nikdy by jsme nesvěřili náš odchov do zemí, které klecový chov podporují.

* Zájemce o koťátko poprosíme o pár řádků o sobě, o prostředí ve kterém by naše koťátko žilo, o členech rodinky - i zvířátka.

* Velmi pečlivě a důkladně budeme nové majitele našich koťátek vybírat. Náš odchov svěříme jen tomu, kdo bude naše chlupáčky brát jako své děti ( milovat je, starat se o ně s láskou a zajistí jim klidný a spokojený život, ...)

* Za závaznou reservaci koťátka považujeme složení zálohy ( 1/3 ceny nebo dle domluvy -v případě zrušení reservace  kupujícím je záloha nevratná) 

* Naše malá koťátka odchází do nového domova nejdříve od 13tého týdne věku a déle, řádně očkovaná ( 2x očkovaná v 9tém a 12tém týdnu proti Calicivirus, panleucopeniae a rhinotracheitidis), 3x odčervená, s očkovacím průkazem (chovná koťátka s pet pasem), s originálním rodokmenem,  kopiemi genetických testů rodičů, s řádnou kupní smlouvou, chovatelkým servisem a balíčkem do začátku. Koťátka určená na mazlíka odchází do nových domovů kastrována.

* Koťátka jsou určená pouze do bytu / domu ( ne na volné venkovní vypouštění, kde jim hrozí nebezpečí). Případně do venkovního krytého výběhu ( voliéry)

* Záleží nám na tom, jak bude o koťátko postarané a do jaké rodinky se dostane. 

* S novými majiteli našich koťátek budeme v úzkém kontaktu, budeme velice rádi za informace jak se koťátku daří, za fotečky,...