První seminář pro kočičí milovníky 8. června v Pardubicích !!!!

10. dubna 2019
První seminář pro kočičí milovníky 8. června  v Pardubicích !!!!

Tak  dnes dávám trochu netradiční odkaz, není to  až tak o mé chovatelské stanici, ale myslím, že by Vás to mohlo také zaujmout. 
Naše Specializovaná organizace Chovatelů koček Pardubice, jejíž jsem členem a zároveň jednatelkou si pro Vás všechny, co máte rádi kočičky připravila první pardubický " kočičí " seminář . Máme pozvány super lektory a témata, která jistě zaujmou každého.   Můžete jít na všechny přednášky nebo si jen vybrat to, co Vás zaujme . Jedním z témat je i Mainská mývalí kočka- přednášku si pro nás připravila nejpovolanější z povolaných , Adéla Justová, která je Hlavní poradkyní chovu pro toto plemeno , dále si pro nás připraví i Chovatelské desatero, vše co by měl každý kdo kočičku doma má vědět.

Máte doma kočičku a myslíte si , že má "buňky" na to aby se stala felinoterapeutkou ?? Na toto a na další otázky Vám jistě odpoví letitá a oblíbená felinoterapeutka Helena Ruckerová, která si pro nás připravila poutavou přednášku na téma- Felinoterapie aneb když kočky léčí. Jsem vělice šťastná, že naše pozvání přijal i pan MVDr. Novotný z Brna, který je specialista porodník. gynekolog a má pro nás připravena dvě témata a to Péče o kočičku před, během a po porodu a neméně zajímavé téma Dočasné ovlivnění pohlavní aktivity u koček. 
Přihlášky a informace  na mail : schk-pardubice@seznam.cz  . Pro každého účastníka máme připraveno i malé občerstvení a dárek pro kočičku.
Přijďte mezi nás, těšíme se na Vás !!!