IC FOLETTE FEE FROM AURUM BOHEMICA

Datum narození:  21.08.2013
EMS kód:  MCO a 09
Barva:  modrá solid s bílou
Testy:  

HCM  ,  PKD , PRA, SMA, PK def. – vše s výsledkem N/N

 

Folettka je dcera naší ruské krasavice Ericy Family Stars a našeho odchovu, který žije u našeho kamaráda v Německu Blue Angela from Aurum Bohemica.

Hned jak se narodila, tak bylo jasné, že tahle holčička s námi musí zůstat. Folettka - to je jedním slovem ŽIVEL, je to velmi temperamentní, živá kočička, která je všude první, nic jí neunikne, o všem ví. Její neskutečná rychlost a chytrost nás naučila zamykat - stačilo aby párkrát viděla jaký je systém otevírání dveří a ihned se to naučila, o tom že umí aportovat a do všeho " kecá " se ani rozepisovat raději nebudu :-)) .

Folettka je " mávátkový typ " - ty kratší si velmi ráda nosí v tlamičce po celém bytě a velká- především s peříčky velice ráda loví stejně jako malé míčky z mechové gumy. Miluje vařená kuřecí prsíčka , konzervy Kippy a z granulí je její nejoblíbenější značka Leonardo.

Folettka si vzala ze svých rodičů jen to nejlepší -má velmi pěknou, svalnatou postavu na vysokých nohách , XXL ocásek a po své mamince výborný profil a po tatínkovi krásně širokou tlamku.