Darthik po 3 týdnech

15. ledna 2020
Darthik po 3 týdnech

Čas neskutečně letí a již to jsou více jak 3 týdny, co jste se se mnou radovali z Darthíkova návratu z nedobrovolné téměř 3-měsíční divočiny :-).Takže- Darthikovi se daří myslím si výtečně, už přibral více jak 3/4 kila, začíná opět vypadat jako maiňák a ne jako vypelichanec :D , ale to nám ještě bude chvilku tvrvat, ale je to vše na dobré cestě, i náznak límečku již vidím :D !!!!

Co je ale pro mne nejdůležitější, je naprosto ZDRAVÝ !!!!!! Když ho viděl pan veterinář, u kterého jsme byli na prohlídce a na testech tak mi řekl, že je neuvěřitelné aby nějaký " von" kocour takto bravurně zvládnul pobyt venku, že na něm kromě toho, že je zaklíšťovaný , vyhiublý a trochu porvaný nic není. Čekali jsme netrpělivě na testy a vše dopadlo dobře a Darthik má již po karanténě a pomalu se začleňuje do naší mainí party, zatím to jde vše dobře.

Jen jeho babička Isidorka dělala trochu ofuky :D, inu drsná ruská žena :D, ale i to si již pomalu sedá, Darthik zabral Gábinčin pokojík, protože téměř okamžitě pochopil, že dospělá ženská vlastně žádný pokojík nepotřebuje a tak si ho přivlastnil, cítí se tam v bezpečí a rád tam chodí odpočívat.

Fotka je z dnešního podvečera.

Darth Wader from Aurum Bohemica <3 <3 aka " Kájínek :D